County/School Name | |
Bayfield | |
Drummond Jr.-Sr. HS | |
Washburn HS | |
Brown | |
De Pere HS | |
Pulaski HS | |
Buffalo | |
Alma Area School | |
Calumet | |
Chilton HS | |
Clark | |
Colby HS | |
Columbia | |
Portage HS | |
Wisconsin Dells HS | |
Crawford | |
North Crawford HS | |
Seneca HS | |
Wauzeka-Stueben Schools | |
Dane | |
Deerfield HS | |
Madison West HS | |
Wisconsin Heights HS | |
Dodge | |
Beaver Dam HS | |
Mayville HS | |
Wayland Academy | |
Douglas | |
Superior HS | |
Dunn | |
Menomonie HS | |
Eau Claire | |
Altoona High School | |
Eau Claire Memorial HS | |
North High School | |
Jefferson | |
Fort Atkinson HS | |
Maranatha Baptist Academy | |
La Crosse | |
Coulee Region Christian School | |
Manitowoc | |
Lincoln HS | |
Manitowoc Lutheran HS | |
Marathon | |
Wausau East HS | |
Marinette | |
Goodman-Armstrong Crk HS | |
Milwaukee | |
Brown Deer HS | |
Divine Savior Holy Angels HS | |
Greendale High School | |
Heritage Christian School | |
Marquette University HS | |
Nicolet HS | |
Pulaski High School | |
Rufus King HS | |
Shorewood HS | |
University School of Milwaukee | |
Wauwatosa East HS | |
Wauwatosa West HS | |
West Allis Central HS | |
Whitefish Bay HS | |
Whitnall HS | |
Wisconsin Lutheran HS | |
Outagamie | |
Appleton East HS | |
Appleton North HS | |
Freedom HS | |
Hortonville HS | |
New London High School | |
Ozaukee | |
Cedarburg HS | |
Homestead HS | |
Port Washington HS | |
Pierce | |
Ellsworth Senior HS | |
Polk | |
Clayton HS | |
Racine | |
Horlick HS | |
The Prairie School | |
Richland | |
Ithaca HS | |
Rock | |
Beloit Memorial HS | |
Joseph A. Craig HS | |
Saint Croix | |
Hudson Sr. HS | |
Sauk | |
Sauk Prairie HS | |
Sawyer | |
Hayward HS | |
Sheboygan | |
Sheboygan North HS | |
Sheboygan South HS | |
Trempealeau | |
Osseo-Fairchild School | |
Vilas | |
Conserve School | |
Walworth | |
Badger HS | |
Big Foot Union High School | |
East Troy HS | |
Elkhorn Area High School | |
Washburn | |
Shell Lake HS | |
Washington | |
Hartford Union HS | |
West Bend East HS | |
West Bend West HS | |
Waukesha | |
Arrowhead High School | |
Brookfield East HS | |
Catholic Memorial HS | |
Eisenhower HS | |
Menomonee Falls HS | |
New Berlin West HS | |
Waupaca | |
Waupaca HS | |
Winnebago | |
Neenah High School | |
Omro HS |
Students With a Perfect Score
Arjun Adusumilli, Homestead HS
Nick Anderson, North High School
Joey Balistreri, Marquette University HS
Andrew Bolanowski, Rufus King HS
Matt Cyrtmus, Hudson Sr. HS
Michael Earnest, The Prairie School
Nathan Fox, Nicolet HS
Matt Harrington, Whitefish Bay HS
Andrew Ishihara, Marquette University HS
Daniel Jang, Nicolet HS
Travis Kabrick, Hudson Sr. HS
Sam Koehn, Eau Claire Memorial HS
Andy Kokemoor, Eau Claire Memorial HS
Nathan Nowicki, Cedarburg HS
Mike Sapiro, Whitefish Bay HS
Josh Schmitt, Pulaski HS
Andy Schwartz, Nicolet HS
Travis Selvick, Eisenhower HS
Grant Smith, Homestead HS
Mike Sullivan, Homestead HS
Genevieve Taylor, Eau Claire Memorial HS
Nick Wage, Appleton East HS
High Scoring Schools - Cumulative
Eau Claire Memorial HS | |
Homestead HS | |
Nicolet HS | |
Hudson Sr. HS | |
Marquette University HS | |
Whitefish Bay HS | |
Eisenhower HS | |
North High School | |
Brookfield East HS | |
Divine Savior Holy Angels HS | |
Hortonville HS | |
Madison West HS | |
Menomonie HS | |
Port Washington HS | |
Rufus King HS | |
Neenah High School | |
Wauwatosa West HS | |
Appleton East HS | |
Cedarburg HS | |
Conserve School | |
Heritage Christian School | |
Lincoln HS | |
Omro HS | |
University School of Milwaukee | |
Washburn HS | |
Waupaca HS |