County/School Name | ||||
Barron | ||||
Barron HS | ||||
Cumberland HS | ||||
Bayfield | ||||
Drummond Jr.-Sr. HS | ||||
Washburn HS | ||||
Brown | ||||
De Pere HS | ||||
Pulaski HS | ||||
Buffalo | ||||
Alma Area School | ||||
Burnett | ||||
Webster HS | ||||
Calumet | ||||
Chilton HS | ||||
Clark | ||||
Colby Jr-Sr HS | ||||
Columbia | ||||
Portage HS | ||||
Wisconsin Dells HS | ||||
Crawford | ||||
North Crawford HS | ||||
Seneca HS | ||||
Wauzeka-Stueben Schools | ||||
Dane | ||||
DeForest HS | ||||
Deerfield HS | ||||
Madison West HS | ||||
Wisconsin Heights HS | ||||
Dodge | ||||
Beaver Dam HS | ||||
Mayville HS | ||||
Wayland Academy | ||||
Door | ||||
Gibraltar Area School | ||||
Douglas | ||||
Superior Sr. HS | ||||
Dunn | ||||
Menomonie HS | ||||
Eau Claire | ||||
Eau Claire Memorial HS | ||||
Fond Du Lac | ||||
Oakfield HS | ||||
Green | ||||
Brodhead HS | ||||
Jefferson | ||||
Fort Atkinson HS | ||||
Maranatha Baptist Academy | ||||
Juneau | ||||
Necedah Area School | ||||
Kewaunee | ||||
Kewaunee HS | ||||
La Crosse | ||||
Logan HS | ||||
Lafayette | ||||
Benton HS | ||||
Manitowoc | ||||
Lincoln HS | ||||
Manitowoc Lutheran HS | ||||
Milwaukee | ||||
Brown Deer HS | ||||
Divine Savior Holy Angels HS | ||||
Domincan HS | ||||
Franklin HS | ||||
Greendale HS | ||||
Marquette Univ HS | ||||
Nicolet HS | ||||
Pius XI HS | ||||
Rufus King HS | ||||
Shorewood HS | ||||
South Milwaukee HS | ||||
University School of Milwaukee | ||||
Wauwatosa East HS | ||||
Wauwatosa West HS | ||||
West Allis Central HS | ||||
Whitefish Bay HS | ||||
Whitnall HS | ||||
Wisconsin Lutheran HS | ||||
Outagamie | ||||
Appleton EAST HS | ||||
Appleton North HS | ||||
Appleton West HS | ||||
Freedom HS | ||||
Hortonville HS | ||||
Kaukauna HS | ||||
Ozaukee | ||||
Cedarburg HS | ||||
Grafton HS | ||||
Homestead HS | ||||
Ozaukee HS | ||||
Port Washington HS | ||||
Pierce | ||||
Prescott HS | ||||
Racine | ||||
Horlick HS | ||||
St. Catherines HS | ||||
The Prairie School | ||||
Waterford Union HS | ||||
Richland | ||||
Ithaca HS | ||||
Rock | ||||
Beloit Memorial HS | ||||
Beloit Turner HS | ||||
J.A. Craig HS | ||||
Saint Croix | ||||
Hudson Sr. HS | ||||
Sauk | ||||
Sauk Prairie HS | ||||
Weston HS | ||||
Sawyer | ||||
Hayward HS | ||||
Winter HS | ||||
Sheboygan | ||||
Sheboygan County Christian HS | ||||
Sheboygan Falls HS | ||||
Sheboygan North HS | ||||
Sheboygan South HS | ||||
Trempealeau | ||||
Arcadia HS | ||||
Blair-Taylor HS | ||||
Independence HS | ||||
Osseo-Fairchild School | ||||
Vernon | ||||
LaFarge Public School | ||||
Walworth | ||||
Badger HS | ||||
Delavan-Darien HS | ||||
East Troy HS | ||||
Elkhorn Area HS | ||||
Washington | ||||
Hartford Union HS | ||||
Kewaskum HS | ||||
West Bend East HS | ||||
West Bend West HS | ||||
Waukesha | ||||
Brookfield Academy | ||||
Brookfield Central HS | ||||
Brookfield East HS | ||||
Catholic Memorial HS | ||||
Eisenhower HS | ||||
Hartland Arrowhead HS | ||||
Menomonee Fall HS | ||||
Pewaukee High School | ||||
Waukesha South HS | ||||
Waupaca | ||||
Clintonville HS | ||||
Waupaca HS | ||||
Winnebago | ||||
Omro HS |
Students With a Perfect Score
Brett Adams, Marquette Univ HS
Eric Baldwin, Beaver Dam HS
Brandon Basken, Lincoln HS
Matt Behrendt, Waukesha South HS
Allison Bichler, Franklin HS
Nick Bilgri, Beaver Dam HS
Jackie Bohman, Franklin HS
Jarod Charo, St. Catherines HS
Frank Chemotti, Cedarburg HS
Nick DeMeuse, Eau Claire Memorial HS
Lucas Eckels, Hartland Arrowhead HS
Nell Gamble, Appleton North HS
Manisha Ghorai, Nicolet HS
Raj Gounder, Nicolet HS
Jeff Govier, Franklin HS
Steve Greidanus, Hartland Arrowhead HS
Josh Grice, West Allis Central HS
Jeff Guttenburg, St. Catherines HS
Andy Hahn, Hartland Arrowhead HS
Phil Heiman, Deerfield HS
Craig Jerdee, The Prairie School
Daniel Kane, Madison West HS
Paul Kempen, Marquette Univ HS
Pat Kenney, Greendale HS
Tanya Kessenich, Catholic Memorial HS
Chris Knutson, Beaver Dam HS
Chad Koch, Appleton West HS
Ted Kolberg, Marquette Univ HS
Jim Lauderdale, Elkhorn Area HS
Amy Lewellen, Lincoln HS
Dan Loewenstein, Nicolet HS
Luke Louison, Hortonville HS
Kevin McComber, Appleton North HS
Michael Melzer, The Prairie School
Jason Min, Marquette Univ HS
Emmitt Morgans, Badger HS
Mario O'Brien, Eau Claire Memorial HS
Morgan Reader, Wauwatosa West HS
Michael Schmid, Fort Atkinson HS
Michael Slutskiy, Homestead HS
Ronit Slyper, Nicolet HS
Andy Stadler, Marquette Univ HS
Chris Staum, Wauwatosa West HS
Sarah Szablewski, West Allis Central HS
Nick Thom, Fort Atkinson HS
Jessica Tredinnick, DeForest HS
Eric Vogel, Franklin HS
Joyce Weng, Madison West HS
Jeff White, Nicolet HS
Iris Yu, Gibraltar Area School
High Scoring Students - Cumulative
Nick Bilgri, Beaver Dam HS | |
Amy Lewellen, Lincoln HS | |
Luke Louison, Hortonville HS | |
Andy Stadler, Marquette Univ HS | |
Eric Baldwin, Beaver Dam HS | |
Chad Koch, Appleton West HS | |
Michael Melzer, The Prairie School | |
Ryan Schulz, Wisconsin Lutheran HS | |
Daniel Skelly, Marquette Univ HS | |
Chris Staum, Wauwatosa West HS | |
Grey Stemm, Marquette Univ HS | |
Nick Thom, Fort Atkinson HS | |
Joyce Weng, Madison West HS | |
Allison Bichler, Franklin HS | |
Nick DeMeuse, Eau Claire Memorial HS | |
Derek Etheridge, Wauwatosa West HS | |
Nell Gamble, Appleton North HS | |
Jeff Govier, Franklin HS | |
Dustin Maass, West Allis Central HS | |
Michael Mieler, Catholic Memorial HS | |
Josh Peterson, Cumberland HS |
High Scoring Schools - Cumulative
Marquette Univ HS | |
Eau Claire Memorial HS | |
Madison West HS | |
Nicolet HS | |
Wauwatosa West HS | |
Beaver Dam HS | |
Catholic Memorial HS | |
Franklin HS | |
Homestead HS | |
St. Catherines HS | |
Hudson Sr. HS | |
Lincoln HS | |
Rufus King HS | |
West Allis Central HS | |
Elkhorn Area HS | |
Fort Atkinson HS | |
Hartland Arrowhead HS | |
Appleton North HS | |
Hortonville HS | |
Wisconsin Lutheran HS |